skip to Main Content

İLETİŞİM

STÜDYO

Telefon   :   +90 850 304 4062
E-Posta   :   destek@tolgatapin.com.tr
Web        :   www.tolgatapin.com.tr

 

BASIN & HALKLA İLİŞKİLER
BİZE ULAŞIN

  Kimdir bu Tolga TAPİN?

  Küçük yaşlarda filmli makinelerle başlayan fotoğraf merakım sonraki yıllarda aile hatıraları için satın alınan ucuz bir amatör seviye dijital makine ile fotoğraf çekmeye devam etmekle ilerledi.

  Ortaöğretimimi tamamladıktan sonra liseye geçişim karakterim, heveslerim, meraklarım ve isteklerimin tamamen dışında gelişen bir lise bölümüyle devam etti. Çeşitli kurslardan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik bölümüyle birlikte fotoğraf macerama kız arkadaşımın lisedeki bölümü için satın almış olduğu giriş seviye profesyonel DSLR makine ile devam etti.

  Çeşitli kurslarda öğrenim gördükten sonra kendi stüdyomu kurarak Profesyonel fotoğraf çekimlerine başladım, 8 Yıldan fazla grafiker tecrübemin olması fotoğrafa bakış açımı etkilemiştir.

  Tolga Tapin 1994 Yılında İstanbul Kadiköy’de doğdu ve Halen burada yaşamaktadır.

  Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik bölümünü bitirdi ve küçük yaşta başladığı fotoğraf serüvenine, Çeşitli Atölyeleri tamamladıktan sonra kendi stüdyosunu kurarak profesyonel olarak hizmet vermeye başlamıştır.

  İsteyen Markalar İçin Yaratıcı, Dijital Bir Ajans.

  Size verebileceğimiz hizmetler

   

  • Reklam Filmi
  • Tanıtım Filmi
  • Belgesel
  • Fotoğraf Çekimi
  • Color Correction
  • Grafik Tasarım
  • Arayüz Tasarımı
  • 2D Animasyon
  • 3D Animasyon
  • İnfo-grafik Animasyon
  • Afiş Tasarımı
  • İllüstrasyon
  • Stop Motion
  • Dijital İçerik Üretimi

  Türkiye’nin en iyi fotoğrafçıları, reklamcılar, art direktörler, metin yazarları, kurgu ve montaj ekibi ile sektörel çözümler sunmak ve “ürün tanıtımı” anlayışını değiştirmek için kurulmuştur.

  Marka olmanın sadece iyi ürün çıkarmakla orantılı olmadığını ve doğru stratejilerle gerçekleştirilen tanıtımların ürünlerin esas değerini ortaya çıkardığını bilen ekibimiz, tecrübesi ve yaratıcı fikirleri ile ürünlerinizi gerçek müşteri kitlesi ile bir araya getiren ürün fotoğraf çekimi hizmetlerine imza atıyor.

  Kurumsal bir fotoğraf ajansına başvurmak size kaliteli fotoğraflar garanti eder.  TOLGA TAPİN fotoğraf ve video ATÖLYESİ ihtiyaçlarınızın tanımlanmasından gerçekleştirilmesine, yaratıcı katkı ve teknik tavsiyeye kadar sizi destekler. kurumsal portre fotoğraf çekimi, yönetici fotoğraf çekimi linkedln fotoğraf çekimi, sosyal medya fotoğraf çekimi ,etkinlik fotoğraf çekimi, lansman fotoğraf çekimi, event fotoğraf çekimi, fabrika fotoğraf çekimi, toplantı fotoğraf çekimi, kurumsal fotoğraf çekimi, ödül töreni fotoğraf çekimi, yemek çekimi, endüstriyel fotoğraf çekimimimari fotoğraf çekimiürün fotoğraf çekimiimaj fotoğraf çekimi, açılış fotoğraf çekimi, drone fotoğraf çekimi ve birçok alanda şirketlerinize profesyonel hizmetler sunar.

  İhtiyaçlarınıza özen gösteren bir fotoğraf ATÖLYESİ

  İşletmeniz, bir iş fotoğrafçısı için en değerli olanı barındırır… kurumsal portre fotoğrafılinkedln fotoğraf çekimipersonel fotoğraf çekimişirket fotoğraf çekimlerisosyal medya fotoğraf çekimi, etkinlik fotoğraf çekimleriürün fotoğraf çekimlerimimari fotoğraf çekimimekan fotoğraf çekimleri, önemli noktalar… İş ortamınızı geliştirerek İşlemlerinizi anlatın, çalışanlarınızı vurgulayın, etkinliklerinizi kaydedin, ticari yaklaşımlarınızı estetize edin.

  Kullanımı kolay, kurumsal fotoğrafçılık tüm iletişim araçlarınızı süsler… Broşür, poster kampanyası, basın bülteni, web sitesi, sosyal ağlar, vb. görüntüsü ve dolayısıyla teknik ve yaratıcılığı sağlamak için bir fotoğraf ajansı, yani uzmanları kullanmanın önemi hafife alınamaz.

  Profesyonel Kurumsal Fotoğraf Çekimi

  Kurumsal Fotoğraf Çekimi:  şirketinizin ve marka kimliğinizin inşasını besler, Kurumsal imajınızı şekillendirir, pazarlama ve iletişim ihtiyaçlarına yanıt verir.

  Profesyonel Fotoğraf Çekimi

  Profesyonel Fotoğraf Çekimi: görüntü-iletişim stratejinizde paha biçilmezdir. Profesyonel Fotoğraf Çekimi, baskı ve dijital ortamınızı besler. Hem şirket içinde hem de şirket dışında kurumsal ve kurumsal iletişim politikanızın hizmetindedir.

  Profesyonel Portre Fotoğraf Çekimi

  Profesyonel Portre Fotoğraf Çekimi: Size benzeyen kaliteli, estetik, şirket portre fotoğraflarına  sahip olmak  inkar edilemez bir profesyonellik belirtisidir. sosyal medya fotoğraf çekimi, linkedln fotoğraf çekimi şirketinizde, çalışma ortamınızda, iç mekandış mekan,şirket fotoğraf çekimi  profesyonel bir fotoğraf ajansı tarafından üretilen kurumsal portre fotoğraf  çekimi imajınıza renk katar.

  Günümüzde marka olmanın en önemli kriterlerinden biri, tüketiciye sunulacak olan ürün ve bu ürünün hizmetini verecek olan firmanın iyi anlatılmasından geçmektedir.

  Pazarın eksiklerini göz önünde bulundurarak, yeni bir reklamcılık anlayışıyla, reklama yeni doğrular katmanın yanı sıra, sektörde yapılan yanlışları düzeltmeyi ve müşterimizin büyümesine endeksli bir anlayışı misyon edindik.

  Heyecanlıyız, çünkü bilgi bir okyanustur ve okyanusta olmak bize heyecan verir.

  Takipçiyiz, çünkü yaptığımız işin piyasaya ve müşterimize ne oranda fayda sağladığını her mecrada detaylarıyla görmek isteriz.

  Farklıyız, çünkü yaratmanın gücüne inanıyor ve %99’u sıradan olan ajanslar piyasasında farklı olmayı beraberinde getiriyoruz.

  Dinamiğiz, çünkü dinamizm her zaman bir adım önde olmayı sağlar ve Tolga Tapin, müşterileri her zaman bir adım önde olsun ister.

  Gözlemciyiz, ne deneriz ne de yanılırız, doğru olan yolda doğru hamlelerle ilerleyerek müşterimizi hedef noktaya kısa sürede ulaştırırız.

  KURUCUSU OLDUĞU MARKALAR

  Back To Top